checkage ایران تهران تنهایی سرگرمی

checkage: ایران تهران تنهایی سرگرمی عاشقانه عاشقانه ها سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش علی رغم علی کریمی محبوب نیست / پنجعلی

به گزارش ایلنا، محمد پنجعلی در خصوص صحبت های علی کریمی گفت: متاسفم جهت فدراسیون فوتبال که جهت اسطوره این فوتبال اینگونه برخورد می کنند. مردم قلبا علی کریمی را د

کی‌روش علی رغم علی کریمی محبوب نیست / پنجعلی

پنجعلی: کی روش علی رغم علی کریمی محبوب نیست

عبارات مهم : فوتبال

پیشکسوت پرسپولیس به حواشی اخیر فوتبال تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایلنا، محمد پنجعلی در خصوص صحبت های علی کریمی گفت: متاسفم جهت فدراسیون فوتبال که جهت اسطوره این فوتبال اینگونه برخورد می کنند. مردم قلبا علی کریمی را دوست ندارند. علی کریمی فقط فوتبال قشنگ بازی نکرد و اگر در قلب مردم واقع شده است است به این خاطر این است که منش پهلوانی اش را همواره نشان داد. اینکه مربی تیم ملی بخواهد، من نژادپرستی نمی کنم و ولی هیچ کس حق ندارد به مردم کشورمان توهین کند. ایشان به عنوان یک کارمند جهت فدراسیون ما کار می کند و با توجه به سرمایه ها ما به نتیجه رسیده است و فدراسیون نباید اجازه دهد اینگونه به مردم و ستاره کشورمان توهین شود.

کی‌روش علی رغم علی کریمی محبوب نیست / پنجعلی

پیشکسوت کلوب پرسپولیس در تصویر العمل به این مساله که کارلوس کی روش نیز در کشور عزیزمان ایران محبوب است و نباید این پرسشها باعث شود تا جبهه گیری بین او و علی کریمی مشکلی جهت تیم ملی ایجاد کند گفت: محبوبیت زمانی است که یک ورزشکار و یک صورت در قلب مردم جا می گیرد و این محبوبیت ذره ذره جمع می شود. اینکه بگوییم کی روش محبوب است درست نیست. ایشان اکنون نتیجه می گیرد و اگر نتیجه نگیرد می رود ولی آقای کریمی تحت هر شرایطی در قلب مردم هست. بقیه اسطوره های این کشور هم همینطور است و آنها محبوبیت خود را ذره ذره جمع کرده اند.

مدافع سابق پرسپولیس در خصوص دیدار دربی گفت: اگر بازی شرایط عادی را طی کند مطمئنا پرسپولیس برنده این بازی خواهد شد. حالا متاسفانه یا خوشبختانه در این بازی پرسشها معنوی – روانی حرف اول را می زند و حرف من به بازیکنان این است که بروند و از این بازی لذت ببرند. آیا که اگر بخواهند در پرسشها حاشیه ای درگیر شوند به مسئله خواهند خورد. اگر خودشان باشند مطمئنا خواهند برد و نباید از باختن بترسند و فوتبال هست. کادرفنی باید روی پرسشها معنوی – روانی زیاد کار کند.

به گزارش ایلنا، محمد پنجعلی در خصوص صحبت های علی کریمی گفت: متاسفم جهت فدراسیون فوتبال که جهت اسطوره این فوتبال اینگونه برخورد می کنند. مردم قلبا علی کریمی را د

پنجعلی در آخر ابراز امیدواری کرد تا بتوانند با پیروزی در این بازی مراسم خوش حالی قهرمانی خود را در جدال برابر استقلال برگزار کنند.

واژه های کلیدی: فوتبال | علی کریمی | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz