checkage ایران تهران تنهایی سرگرمی

checkage: ایران تهران تنهایی سرگرمی عاشقانه عاشقانه ها سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جذب یک دستیار و یک مهاجم جاماییکایی ، پشت پرده جدایی میک از استقلال

تیم فوتبال استقلال بعد از آنکه سرمربی خود را عوض کردن داد حالا با نظر وی به دنبال جذب یک مهاجم جهت حل مسئله گلزنی و حضور یک دستیار جهت کمک به وینفرد شفر است.&nb

جذب یک دستیار و یک مهاجم جاماییکایی ، پشت پرده جدایی میک از استقلال

پشت پرده جدایی میک از استقلال/جذب یک دستیار و یک مهاجم جاماییکایی

عبارات مهم : ایران

تیم فوتبال استقلال بعد از آنکه سرمربی خود را عوض کردن داد حالا با نظر وی به دنبال جذب یک مهاجم جهت حل مسئله گلزنی و حضور یک دستیار جهت کمک به وینفرد شفر هست.

به گزارش مهر، سرمربی آلمانی آبی پوشان در حالی هدایت این تیم را بر عهده گرفت که ابتدا اعلام شد به تنهایی به کشور عزیزمان ایران می آید و همین عنوان انتقاداتی را نسبت به وی در برداشت و بعضی از کارشناسان عنوان کردند یک مربی حرفه ای جهت خود گروهی دارد و تنهایی به تیمی نمی رود.

جذب یک دستیار و یک مهاجم جاماییکایی ، پشت پرده جدایی میک از استقلال

شفر در نخستین نشست با میک مک درموت در تهران، به علت سابقه همکاری با او در تیم های عربی تصمیم گرفت از این مربی ایرلندی بعنوان دستیار اول خود استفاده کند و این عنوان به صورت رسمی اعلام شد.

سپس سرمربی تازه آبی ها به یک آنالیزور حرفه ای اعلام نیاز کرد و گزینه او نیز «ساشا اولیور شفر»، فرزند خودش بود. کاملا طبیعی بود این پیشنهاد از سوی کلوب استقلال رد نشود. «ساشا شفر» که در فوتبال کشور عزیزمان ایران زیاد به «پسر شفر» شهرت دارد چندی پیش رسما بعنوان آنالیزور استقلال مشغول به کار شد تا شفرهای استقلال دوبرابر شوند.

تیم فوتبال استقلال بعد از آنکه سرمربی خود را عوض کردن داد حالا با نظر وی به دنبال جذب یک مهاجم جهت حل مسئله گلزنی و حضور یک دستیار جهت کمک به وینفرد شفر است.&nb

بعد از قطعی شدن حضور «شفر پسر» در استقلال، زمزمه هایی مبنی بر نیاز «شفر پدر» به میگوئل کولی، دستیار سابقش در تیم ملی جاماییکا به گوش رسید. این زمزمه ها آنقدر جدی بود که حتی اخبار موثقی از حضور قریب الوقوع وی در پایتخت کشور عزیزمان ایران منتشر گردید. اتفاقی که محقق نشد تا عنوان شود اضافه شدن این مربی جاماییکایی به نیم فصل موکول شده است است.

با توجه به حضور یک دستیار ایرلندی در کادر فنی استقلال، طبیعی بود جهت اضافه شدن یک دستیار خارجی دیگر به این تیم محدودیت وجود داشته باشد و از آنجایی که شفر اعتقاد خاصی به میگوئل کولی دارد، ترجیح داد از بین این دو مربی غیر ایرانی دست روی دستیار جاماییکایی بگذارد. لازمه حضور او در استقلال، قطع همکاری این کلوب با میک مک درموت بود و این عنوان زمینه ای شد جهت جدایی قریب الوقوع بدنساز ایرلندی آبی پوشان از این تیم.

شفر جهت ترمیم نقاط ضعف در خط حمله تیمش و مرتفع کردن مسئله گلزنی این تیم دست روی یک مهاجم جاماییکایی گذاشته تا بعد از دستیار سابقش، شاگرد سابقش در جاماییکا را نیز به جمع بازیکنان این تیم اضافه کند. به این ترتیب رفته رفته جمع یاران وینفرد شفر در استقلال جمع می شود تا او خیلی هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران احساس غربت و تنهایی نکند.

جذب یک دستیار و یک مهاجم جاماییکایی ، پشت پرده جدایی میک از استقلال

واژه های کلیدی: ایران | تنهایی | ایرانی | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz