checkage ایران تهران تنهایی سرگرمی

checkage: ایران تهران تنهایی سرگرمی عاشقانه عاشقانه ها سرگرمی هزار و یک شب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحاتی راجع به خشم مجری رادیو از عروس آقای سفیر

عصبانیت مجری رادیو از حاشیه‌های برندبازی عروس سفیر کشور عزیزمان ایران در یکی از کشورهای اروپایی، در نهایت به قطع صدای او در جریان برنامه زنده منجر شد. با این حا

توضیحاتی راجع به خشم مجری رادیو از عروس آقای سفیر

توضیحاتی راجع به خشم مجری رادیو از عروس آقای سفیر

عبارات مهم : رادیو

عصبانیت مجری رادیو از حاشیه های برندبازی عروس سفیر کشور عزیزمان ایران در یکی از کشورهای اروپایی، در نهایت به قطع صدای او در جریان برنامه زنده منجر شد. با این حال صدای این مجری از شب گذشته در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دست به دست می شود و در کنار تقبیح تجمل گرایی وابستگان مسؤولان، این پرسش را در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می کند که آیا مجری یک شبکه رسمی در رسانه ملی باید از چنین ادبیاتی جهت نقد یک علمکرد اشتباه استفاده کند؟!

مجری برنامه «پارک شهر» رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران که روی آنتن زنده از عروس سفیر کشور عزیزمان ایران در یکی از کشورهای اروپایی به خاطر واکنش‌ها تجملگرایانه اش به شدت عصبانی شده است بود، در این خشم ادبیات خاصی را به کار برد که با اصول حرفه ای کار در رسانه چندان سازگار نبود.

«امیر کشانی» تهیه کننده برنامه در گفت وگویی با ایسنا توضیحاتی را در این زمینه ارایه کرد.

وی با پذیرش اینکه ادبیات به کار گرفته شده است به وسیله مجری از منظر رسانه اتفاق خوبی نبوده هست، در عین حال اظهار کرد: هنگامی که شرایط جامعه و اتفاقاتی را که رخ می دهد در نظر بگیرید و همچنین تبعیض هایی که متاسفانه دیده می شود، این پرسشها بر روی مردم تاثیر می گذارد و برایشان دلخوری ایجاد می کند و در نهایت خشم آدم ها را موجب می شود. افرادی هم که در رسانه کار می کنند، جدای از مردم نیستند. گاهی پرسشها و پرسشها آنها را هم عصبانی می کند و چنین تصویر العمل هایی ناخودآگاه و طبیعی است.

این تهیه کننده گفت: اتفاقی که در برنامه افتاد، تصویر العمل به اتفاقی بود که مردم را عصبانی کرده بود. در فضایی که مردم دغدغه و پرسشها اقتصادی دارند، واقعا این طور رفتارها می تواند آنها را عصبانی تر کند.

وی راجع به نحوه بیان گوینده در نقدی که در برنامه زنده رادیو داشته هست، گفت: گاهی تصویر العمل هایی گویندگان ناخودآگاه است ولی ادبیات باید رعایت شود و واکنش‌ها گوینده مورد تایید نیست. ولی واکنشی است که در این شرایط اقتصادی می تواند از هر فردی بر بیاید. البته باید این را هم در نظر گرفت که شب گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک فرزند خودش را به خاطر فروش دوچرخه اش به وسیله مادرش، آن هم جهت تامین یک ماه کرایه خانه، کشته هست. هنگامی که این اتفاقات کنار هم قرار می گیرند، به هر حال ممکن است تصویر العمل هایی بیشتری را به دنبال داشته باشد.

کشانی سپس راجع به مواظبت های رسانه و بویژه رادیو از ادبیات درست نیز گفت: ادبیاتی را که به وسیله مجری در این برنامه به کار گرفته شد، تایید نمی کنم. اگر این ادبیات در شرایط عادی اتفاق بیفتد درست نیست ولی بعضی از گوینده ها تحت تاثیر اتفاقات جامعه از ادبیاتی استفاده می کنند که تلخ هست. باید این را بگویم که هر چه جلوتر برویم و شرایط اقتصادی جهت جامعه ناخوشایندتر باشد ممکن است این فضاها را شما در رسانه های دیگر نیز شاهد باشید.

این تهیه کننده رادیو در ادامه در پاسخ به پرسشی راجع به بعضی رفتارهای گوسنده های و مجریان جهت دیده شدن، توضیح داد: گوینده های ما احتیاجی به دیده شدن ندارند، بعد از اینکه این اتفاق در برنامه «پارک شهر» افتاد و مجری عصبانی شد، خود او هم مطرح کرد که ای کاش این اتفاق رسانه ای نشود؛ یعنی جهت خودش جذابیت نداشت که این اتفاق دیده شود. ما هم به دنبال این نیستیم که از این طریق دیده شویم.

وی با بیان اینکه خشم جامعه بر روی رسانه ها تاثیر می گذارد، اظهار کرد: ادبیات نادرست را تایید نمی کنم ولی این اتفاق یک مشت از نمونه خروار اتفاقاتی است که در جامعه وجود دارد. خشم جامعه بر روی رسانه تاثیر می گذارد. توهین مجری برنامه هم متوجه شخص خاصی نبوده است.

کشانی در بخش نهایی گفت وگوی خود با ایسنا گفت: رسانه باید بلند فریاد بزند که چه اتفاقاتی در جامعه می افتد. وظیفه دینی و انسانی ماست که فریاد بزنیم تا این نقدها دیده شود.

توضیحاتی راجع به خشم مجری رادیو از عروس آقای سفیر

واژه های کلیدی: رادیو | برنامه | عصبانیت | رسانه ای | رسانه ها | اتفاق خوب | رسانه ملی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz